9 Mart 2013 Cumartesi

Yardımınıza ihtiyacım var :)

Kızlar size işim düştü , bana yardım edin :)
Yüzümdeki tüyler için epilasyona gitmek istiyorum , bir çok foruma bloga baktım eşe doşta sordum her kafadan farklı bir ses çıktı.
Lazer epilasyon yüz için çok uygun değilmiş sanırım , yani çoğaltıyormuş ya da kesin çözüm vermiyormuş öyle bir şeyler bazısı da diyor kesin lazere gitmelisin.En çok tutulan yöntem sanırım iğneli epilasyon , hem daha ucuz hem de kesin çözümmüş fakat  yaptırılan yerinde büyük bir etkisi var sanırım öyle her yerde yaptırılmazmış.

Sizin bu konuda bir bilginiz var mı ? Ne yapmalıyım sizce ? Önerebileceğiniz yöntemler yerler var mıdır ?


14 yorum:

 1. Kesinlikle lazerli epilasyon, çene altı ve bıyık bölgemde ki tüyler azalmıştı.. Ama seanslara devam edemedim. Şimdi yine çıkıyor haliyle. Ama devam etmiş olsaydım sonsuza kadar kurtulacaktım.İğneli epilasyonu seyretmiştim berbat bir şeydi. Yüzde düşünemiyorum bile..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İğneli epilasyon çok zor gözüküyor , çok acıyormuş bi de tek tek kıl diplerine iğne ayy cidden zor :D lazer daha mantıklı gibi.

   Sil
 2. Ben lazere gittim ve çok faydasını gördüm, yüz bölgesinde biraz sabırlı davranman gerek en az 6-8 seans diye en başında söylüyorlar zaten, iğneli epilasyona gelince bana en itici gelen yöntem o ve genellikle bölge çok sorunlu değilse yapılıyormuş duyduğuma göre ben o yöntemi tercih etmedim. Lazerde daha çok çıkartıyormuş muhabbeti şundan kaynaklanıyor; yüzde var olan sarı tüyleri siyahlaştırıp daha sonraki seanslarda bitirdiği için öyle düşünülüyor, sonuna kadar devam etmek gerek diye düşünüyorum.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Lazer daha az acılı ve daha sağlıklı sanırım , bi de sabır işi tabii yarım bırakmamak lazım.Sanırım iğneli epilasyonu eliyorum lazer daha mantıklı geldi şu an :)

   Sil
 3. Fotoğraflarından gecenin bu saatinde yanlış görmüyorsam beyaz tenlisin muhtemelen tüylerin siyahtır. Lazer için en ideal kombinasyon sendeki. Ben esmerlikle buğdaylık arasında sıkışıp kalmış ara tondayım tüylerim yine siyah ama lazer için beyaz olmak daha avantajlı. Gecenin bu saatinde üşenmeyip yazıyorum bak ben ettim sen etme çok pişman olursun yaklaşık 1.5 senedir lazere gidiyorum ama ısrarla çıkıyor da çıkıyor bitmiyor arkadaş. Eğer "kıl" denecek kadar kalın değilse sakın ama sakın bulaşma çünkü gerçekten yayıyor olmayan tüyleri var ediyor ama ne yazık ki yok etmiyor ve ben öyle güzellik merkezi zart zurt gibi kıytırık osuruktan tayyare bir yerde de yaptırmıyorum kliniğe gidiyorum ama gel gör ki bu bir takım acı gerçekleri değiştirmiyor. Bende daha önce kulağa yakın yerde olan ayvacık tüylerinden bazıları kıl gibiydi ve çenemde de öyleydi zoom yapınca yanağımda da tüy vardı ama inan ki lazerden sonraki kadar kalın ve çok değildi. Koltuk altına da yaptırıyorum oradan über memnunum çünkü yüzdeki gibi ince yapılı tüyler değil ki sen nette bi bakınca görmüşsündür zaten yüz bölgesi lazer için çok da uygun değil. Yapma gözünü seveyim ağlamak istiyorum sayın seyirciler ben çok ama çok çok çok pişmanım ama maalesef geri dönüşü yok yani yaptım bi salaklık sen yapma

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Öncellikle teşekkür ederim yorumun için.Ben aslında açık tenli değilim , fotoğraflardaki ışıklar yüzünden beyaz çıkmışım yanii aslında sanırım pek uygun değilim lazer için :) Kıl denecek kadar da siyah değil tüyler , en çok çekindiğimde o benim ya lazerden sonra kalınlaşır ve öyle kalırsa diye.Nasıl kararsızım şu an anlatamam , iğneli epilasyon kesin çözümmüş yüz için yani hormonal bir bozukluk olmadığı sürece yapıyorlarmış ve yaptıran hemen hemen herkes çok memnun. Sanırım ten rengine , tüylerin kalınlığına be yaptırılan yere göre değişiyor sonuç.Ben bu konuyu biraz daha araştıracağım sanırım :)

   Sil
 4. bir tanıdığım iğneli epilasyonu yüzü için yaptırdığın delik delik olmuştu gözenekler genişliyor sanırım lütfen epilasyon yaptırmayın bence cildinizi sevin sevmeyi deneyin çünkü bende de bıyık bölgesi değil yanaklara doğru olan kısımda tüyler var ballı maske tüy köklerimi beslemişti şimdi elimden geldiğince kafaya takmamaya çalışıyorum,lazer epilasyon kesin çözüm değilmiş yurt dışında da modern ağda olarak geçiyormuş haberiniz olsun yani tüylerden tamamen mümkün olmayabilir

  YanıtlaSil
 5. *% 3 faizli kredi oranı sunar
  * Nakitsiz Girişimci İçin Sigorta
  * Para için garanti

  İyi kredi puanıyla, Credit Financier Home, bireysel veya şirket veya kooperatif derneklerine, endüstriyel ve kişisel çıkarlar için teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunar.

  İletişim Adresi:
  Whatsapp: +15184181390
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 6. Benim adım Irrua Uzman Hastanesinin Dr Wilson Jones'u, organ cerrahisinde uzmanım ve satmak isteyen insan organıyım. Böbrekinizi satmak ilginizi çekiyorsa Lütfen bize geri dönmekten çekinmeyin, böylece devam edebiliriz. Aşağıdaki bilgileri kullanarak bizimle iletişime geçin.

  E-posta Adresi: irruaspecialisthospital@gmail.com

  YanıtlaSil
 7. Işadamı ya da kadın musun? Herhangi bir mali karışıklığa mı sahipsiniz yoksa kendi işini başlatmak için para gerekiyor mu? Güzel bir Küçük Ölçekli ve orta ölçekli bir işletmeye başlamak için bir krediye ihtiyacınız var mı? Düşük kredi notunuz var mı ve yerel bankalardan ve diğer finans kuruluşlarından sermaye kredisi almakta zorlanıyorsunuz? Gerçekten saygın bir kredi firmasından 1000 $ ila 10.000.000 $ alabileceğiniz güvenli ve iyi bir kredi alabilirsiniz, bu kabul edilmiş bir kredi firması bugün bizimle iletişime geçiniz E-posta: trustfundfinaceservice@gmail.com
  Saygılarımla
  LAURA ROIS
  Tel .: + 16265388288
  E-posta: trustfundfinaceservice@gmail.com
  Web sitesi: trustfund.wordpress.com

  YanıtlaSil
 8. ABD, Iowa Şehrinde bulunan Iowa Lutheran Hastanesi'nden bir temsilciyim ve hastane yönetimi tarafından internete nasıl işler yaptığımızı ve insan organlarının alınıp satılması için bir yıl daha başladıklarımı bildirme fırsatı veriyorum. böbrek, Bu teklifle ilgileniyorsanız, lütfen aşağıdaki e-postayla bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin: Bağışçılarımıza iyi miktarda para telafi ediyoruz ve biz organlarda Cerrahi uzmanıyız ve bir bağışçı olarak risk yok. o.
  Ve bu bizim e-postamız:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Ayrıca, whatsapp +1 929 281 1248 numaralı telefondan bizi arayabilir veya bize ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 9. *% 3 faiz kredisi sunmaktadır
  * Nakitsiz Girişimci Sigortası
  * Para için garanti

  İyi kredi notu ile, Credit Financier Home, bireylere veya şirketlere veya kooperatif kuruluşlarına, endüstriyel ve kişisel faydalar amacıyla, teminatlı krediler ve teminatsız krediler sunmaktadır.

  İletişim Adresi:
  Doğrudan posta
  creditfinancierhome@gmail.com

  YanıtlaSil
 10. Merhaba beyefendi / hanimefendi,
  Ise baslamak için acil bir krediye ihtiyaciniz var mi, yoksa yeniden finanse edilmek için bir krediye ihtiyaciniz var, Borcunu ödemek için bir krediye ihtiyaciniz var mi? Bir araba ya da ev satin almak için bir krediye mi ihtiyaciniz var? Evet, daha fazla endise etmeyecek olursak, kredi kontrolü olmadan her türlü krediyi uygun bir faiz oraniyla sunuyoruz! E-posta ile bugün bize ulasin.
  Email: plutocreditfinancier@gmail.com

  Tesekkür ederim.
  Pluto Kredi Financier.

  YanıtlaSil
 11. Merhaba beyefendi / hanimefendi,
  Ise baslamak için acil bir krediye ihtiyaciniz var mi, yoksa yeniden finanse edilmek için bir krediye ihtiyaciniz var, Borcunu ödemek için bir krediye ihtiyaciniz var mi? Bir araba ya da ev satin almak için bir krediye mi ihtiyaciniz var? Evet, daha fazla endise etmeyecek olursak, kredi kontrolü olmadan her türlü krediyi uygun bir faiz oraniyla sunuyoruz! E-posta ile bugün bize ulasin.
  Email: plutocreditfinancier@gmail.com

  Tesekkür ederim.
  Pluto Kredi Financier..

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...